!!! ATLETICKÁ ŠKOLKA !!!

Každou středu od 1. 10. 2014    15:30 - 16:15


Na přihlášení svého dítěte se můžete domluvit přímo s trenérem Martinem Vežníkem, a to mailem prostřednictvím e-mailové adresy: mveznik@seznam.cz.

__________________________________________________________________________________________________

Kroužek vede profesionální trenér Martin Věžník. Zde je jeho vizitka:

Martin Věžník

Narodil jsem se v roce 1983 v Brně. Od mládí jsem se aktivně věnoval sportům různých odvětví (gymnastika, hokej, atletika, fitness). V současnosti se věnuji duatlonu, ve kterém k mým největším úspěchům patří titul mistra republiky 2010 a 8.místo ze světového poháru v dlouhém duatlonu série Powerman - Italy 2011. V profesním životě se věnuji masérské činnosti a trénování dětí v atletické přípravce ve Vítkovicích. Díky masérství mám bohaté zkušenosti s problematikou pohybového aparátu od sportovců až po seniory. Dále se vzdělávám v oblasti tzv. funkčního fitness a dálkově studuji Fakultu sportovních studií v Brně obor Regenerace a výživa ve sportu.
Mým hlavním cílem je předat dětem kladný vztah ke sportu a aktivnímu pohybu, který hraje v dněšní době velkou roli v prevenci zdravotních problémů v dospělosti. Předškolní a mladší školní věk je nejdůležitějším obdobím pro správné nastavení držení těla a navození pohybových vzorců, které si pak neseme celý život. Proto je pro děti velice přínosné navštěvovat atletickou přípravku, kde se naučí základním pohybovým činnostem, které je připraví i na specializovaný trénink všech sportovních odvětví.